O mnie

Witam Cię na najlepszym, polskojęzycznym blogu o Niderlandach!

Mam na imię Sebastian. Od 2002 roku moim domem są Niderlandy (Holandia). Moje pasje to głównie podróże, fotografia, no i mam ciągotki do vlogowania. Moje zdjęcia i filmy powstają wyłącznie przy pomocy smartfona (zawsze przy sobie).Moim marzeniem zawsze było prowadzenie bloga, więc zacząłem je właśnie spełniać 🙂

Mam duszę włóczykija, więc będę Cię zabierał w przeróżne miejsca. Na pierwszym miejscu będzie oczywście moja Holandia. Uwielbiam ten kraj! Jest przepiękny i wyjątkowy. Moja miłość do Holandii nadal trwa, mimo że upłynęło już tyle czasu. Więc jeśli przy planowaniu podróży do Niderlandów trafiłeś na mojego bloga, to na pewno jesteś w dobrym miejscu. Zobaczysz kraj tulipaów z mojej perspektywy i na pewno szybko się w nim zakochasz, możliwe że nawet tak mocno jak ja! Jestem pewien że pomogę Ci w zorganizowaniu wypadu do tego wspaniałego kraju. A jeśli będziesz potrzebował dodatkowej pomocy, to nie krempuj się żeby się ze mną skontaktować! Podpowiem na pewno gdzie, co i jak. A jeśli między nami kliknie i czas mi na to pozwoli, to mogę nawet zostać twoim prywatnym przewodnikiem!

Pozdrawiam i zapraszam !!!

W zakładce „PAMIĘTNIK” znajdziesz bardziej osobiste wpisy. Coś właśnie w rodzaju pamiętnika. Taka codzienność, spontaniczność i wyrzucanie z siebie, hehe.

Oproćz tej strony, aktywny jeszcze jestem na:

Instagramie – https://www.instagram.com/sebaontrip/ (największa aktywność)

Youtube – https://www.youtube.com/sebaontrip (mozolnie się rozwija)

Facebook – https://www.facebook.com/sebaontrip (połączony ze wszystkimi moimi kontami)